Czarna Góra – dla kogo Ski Resort to dobry pomysł na urlop?

2021-11-12

Kończymy jeden urlop i już marzymy o kolejnym, też tak masz? Niektórzy uważają, że należy na razie porzucić takie myśli, wiecie różne plagi egipskie. A może wręcz przeciwnie? Planować wakacje należy z odpowiednim wyprzedzeniem, o ile nie chcemy mieć problemów z miejscem noclegowym czy brakiem biletów na najciekawsze atrakcje. Dotyczy to zarówno nadmorskich miejscowości jak i atrakcyjnych górskich rejonów.

Jakie atrakcje kryje Ski Resort w Czarnej Górze?

Popularną urlopową destynacją wśród amatorów zimowych sportów oraz rodzinnego wypoczynku jest Ski Resort Czarna Góra. Jest to rekreacyjny kompleks dla aktywnych. Czy ta miejscówka jest godna uwagi? Podpowiadamy.

Zanim zdecydujemy się odwiedzić uczęszczany ośrodek turystyczny, musimy dobrze zapoznać się z jego ofertą, aby sprawdzić, czy nam odpowiada.

Kto będzie dobrze się bawił w Czarna Góra Resort?

Z pewnością rowerzyści, którzy chętnie złożą wizytę w Bike Park. Czeka tam na nich aż 12 tras. Miłośnicy pieszych wycieczek po górach również powinni być zadowoleni przemierzając piękne szlaki turystyczne.
Fani sportów zimowych oraz ekscytujących atrakcji mogą natomiast wybrać się na narty lub przejechać się Luxtorpedą, czyli kolejką linową o nazwie odpowiadającej szybkości. W pobliżu ośrodka znajduje się także Zalew w Starej Morawie, czyli zbiornik wodny z rozbudowaną strefą rekreacyjną.

Czarna Góra Ski Resort – gdzie wypoczniesz?

Jeżeli udało się podjąć decyzję o kierunku kolejnego wyjazdu, warto od razu rozglądać się za miejscem noclegowym. Nie jest to kwestia, którą powinno się zostawiać na ostatnią chwilę, gdyż tuż przed rozpoczęciem sezonu, dobre miejscówki są już zazwyczaj pozajmowane.
Ciekawą ofertę, którą warto się zainteresować planując wyjazd do Czarnej Góry jest aparthotel w pięknej dolnośląskiej wsi Stara Morawa, położonej w górach. Z umiejscowionych tam apartamentów, do Ośrodka w Czarnej Górze odległość jest bardzo niewielka i można pokonać ją w 15 minut.