Pakiet świąteczny góry – spędź z bliskimi wyjątkową Wigilię

2022-12-02

Czy Święta Bożego Narodzenia za wszelką cenę trzeba spędzać w domu? Niekonieczne! Najważniejsze jest, aby otoczyć się najbliższymi i ten piękny czas wykorzystać najlepiej jak potrafimy. Przyprószone śniegiem góry będą stanowić wspaniałą dekorację dla wspólnej wieczerzy, a mnogość atrakcji sprawi, że dni tam spędzone będą niezapomniane. Sprawdź, co czeka Cię na Ziemi Kłodzkiej, jeśli zdecydujesz się na przyjazd w grudniu.

Boże Narodzenie Czarna Góra – święta na sportowo

Święta na nartach – czemu nie? Zazwyczaj grudzień to miesiąc, w którym dużo czasu spędzamy w czterech ścianach i jemy nieco więcej niż zwykle. Wcale jednak nie musi tak być, bo przecież możemy spędzić kilka aktywnych dni szalejąc na trasach narciarskich. Ośrodek Czarna Góra to zjazdy o różnym stopniu zaawansowania i wiele innych atrakcji jak na przykład kolejki górskie.

Boże Narodzenie Lądek-Zdrój – świąteczny relaks zimową porą

Lądek Zdrój także jest miejscem, które warto odwiedzić w okresie świątecznym, chociaż z nieco innego powodu niż Czarna Góra Resort Ski. To niewielkie miasteczko mieści w sobie najstarsze w Polsce uzdrowisko oraz wody o unikalnym składzie. Świąteczny czas to świetna okazja, aby podreperować zdrowie, zrelaksować się i pozytywnie wpłynąć na swoją odporność. Kąpiele w wodach termalnych bez wątpienia w tym pomogą. Po zabiegach zdrowotnych i upiększających o wiele przyjemniej będzie zasiąść do zastawionego stołu.

Pakiety Boże Narodzenie w górach – zajrzyj do Starej Morawy

Czy może być lepsza sceneria dla rodzinnych świąt niż zaciszna wioseczka w sercu gór? Stara Morawa jest otoczona piękną przyrodą i malowniczymi krajobrazami, dzięki czemu zgiełk wielkich miast stanie się dla naszych gości jedynie odległym wspomnieniem. W takich warunkach będziemy mogli wypocząć i odczuć ducha świąt. Co więcej, nie będzie trzeba martwić się gotowaniem, bo przygotujemy pyszne jedzenie dla wszystkich zgromadzonych przy stole. Warto sprawdzić nasz pakiet świąteczny i poważne rozważyć Boże Narodzenie Starej Morawie. Zapraszamy w 2023 roku, bo obecnie mamy już komplet.