Czarna Góra zimą – poznaj ośrodek narciarski podczas mroźnej pory roku

2022-10-24

Urlop zimą? To świetny pomysł, o ile wcześniej zarezerwowałeś nocleg w górach. Sudety Wschodnie są piękne o każdej porze roku, ale przybrane w śnieżne dekoracje, wyglądają wyjątkowo majestatycznie. Jeśli dodatkowo jesteś fanem zimowych aktywności, będziesz mógł cieszyć się nie tylko widokami. Odwiedź Ośrodek Narciarski Czarna Góra i przekonaj się, co Cię tam czeka.

Czarna Góra - atrakcje zimą dla całej rodziny

Główną atrakcją Czarnej Góry zimą są trasy narciarskie. Wiele z nich stanowi nie lada wyzwanie dla doświadczonych narciarzy, ale znajdzie się tam również coś dla początkujących. Polany oraz trasy łatwe są wyposażone w system sztucznego naśnieżania oraz dobrze oświetlone, w trosce o bezpieczeństwo sportowców. Ten, kto ma już opanowane podstawy, może podnieść sobie poprzeczkę na trasach średnich. Jeśli jesteś odważny i ufasz swoim umiejętnościom, spróbuj sił na czarnej ścianie. Potrzebujesz więcej treningu? W takim razie zapisz się na indywidualną lub grupową naukę jazdy. Zabrałeś ze sobą malucha? Dla dzieci też są przewidziane zajęcia grupowe.

Nie tylko miłośnicy nart znajdą tu coś dla siebie. Mocne wrażenia zapewniają także ekscytujące przejażdżki. Luxtorpeda to kolejka linowa, która w ekspresowym tempie dowiezie Cię do punktu widokowego. Możesz też przejechać się Czarną Żmiją, czyli alpline coasterem o torze długim na 950 metrów. Inne atrakcje możesz znaleźć w fun parku. Na niektóre chętnie wybierze się z Tobą mały towarzysz.

Czarna Góra latem – wakacyjna zabawa na sportowo

Nie tylko zimą, Czarna Góra daje okazję do świetnej zabawy. W sezonie letnim, narty możesz odłożyć na rzecz rowerów. Jeśli na dwóch kółkach czujesz się jak ryba w wodzie, powinienieś sprawdzić szlaki dla zaawansowanych. Preferujesz wodne atrakcje? Na miejscu czekają także baseny i SPA. Zajrzyj też nad Zalew w Starej Morawie. Znajdziesz tam kąpielisko, które jest atrakcją turystyczną okolicy. My za to chętnie przenocujemy Cię w naszym aparthotelu i przechowamy Twoje narty albo rower. Znajdujemy się jedynie 15 minut autem od Czarnej Góry.