Wakacje w górach – świetnie wykorzystany bon turystyczny

2022-07-05

Wczasy z dziećmi często wyglądają dość podobnie. Wycieczka nad morze, zabawa w piasku i obiad w pobliskiej smażalni. Chociaż tego typu rekreacja ma swój urok, może stać się monotonna. Rodzic, który dba o rozwój swojego malucha, będzie chciał pokazać mu nieco większy kawałek świata i dostarczyć nowych bodźców. Właśnie dlatego wczasy w górach, zwłaszcza jeśli posiada się bon turystyczny, to doskonały pomysł. Zachęcamy do zabrania pociechy na Ziemię Kłodzką, gdzie znajdzie się czas na naukę o zabytkach, przebywanie na łonie natury oraz wesołą zabawę.

Kierunek Międzygórze – bon turystyczny dla małych przyrodników i architektów

Ciekawym miejscem, które warto odwiedzić z maluchami jest z pewnością Międzygórze i jego okolice. Samo miasteczko może poszczycić się wyjątkową architekturą w stylu norweskim i tyrolskim, która sprawi, że dzieciaki poczują się, jakby przeniosły się w czasie. Niedaleko znajduje się również rezerwat przyrody z majestatycznym wodospadem Wilczki, który również na pewno zrobi na młodych przyrodnikach dobre wrażenie. Warto wybrać się też do Sanktuarium Maria Śnieżna, które znajduje się w miejscowości Góra Igliczna. Chociaż najmłodsi nie zawsze doceniają piękno kapliczek oraz kościołów, być może wykażą zainteresowanie miejscową legendą o figurce Matki Boskiej, która ocalała w czasie burzy. Wreszcie powinniśmy także odwiedzić Kletno i tamtejszą Jaskinię Niedźwiedzią. Majestatyczna szata naciekowa spowoduje, że pociechy poczują się jak odkrywcy.

Noclegi w pobliżu Międzygórza – zrealizuj bon turystyczny

Szukając dla siebie i dzieci noclegów w okolicach Międzygórza, warto zastanowić się, które obiekty realizują bon turystyczny. W aparthotelu w Starej Morawie nie będzie z tym najmniejszego problemu. Chętnie witamy małych gości i zapewniamy im komfortowe warunki podczas pobytu. Na naszym terenie znajduje się plac zabaw z huśtawkami, hamakiem oraz małym strumyczkiem. Cała rodzina będzie się świetnie bawić również podczas grilla czy wieczornych rozrywek przy naszych stołach biesiadnych. Nie mamy również nic przeciwko zwierzakom, więc maluch, który nie chce rozstawać się ze swoim pieskiem, może zabrać go na wczasy ze sobą.