Domki w górach – wykorzystaj bon turystyczny, by zwiedzić ziemię kłodzką!

2022-05-16

Do niedawna zarówno zapaleni podróżnicy, jak i branża turystyczna przeżywali ciężkie chwile, związane z panującą na całym świecie pandemią. Odwołane wakacje wydawały się wówczas najmniejszym problemem, gdy na szali było zdrowie naszych bliskich. Jednak dzisiaj, kiedy sytuacja nieco się już uspokoiła, do obiektów noclegowych oraz lokalizacji turystycznych powoli wraca życie. Bon turystyczny to inicjatywa, która ma pomóc sektorowi hotelarskiemu, a także dać wielu osobom możliwość zabrania swoich pociech na niezapomniane wakacje. Zrealizować taki bon można właśnie w Starej Morawie!

Bon turystyczny – dlaczego w góry?

Czy Stara Morawa to dobry kierunek na wczasy z dzieckiem? Jak najbardziej! Pobliski Zalew i przynależące do niego kąpielisko to miejsce uwielbiane przez maluchy. Przyjazd do powiatu kłodzkiego to także świetna okazja, żeby wybrać się z całą rodziną na rowery lub wspólnie przemierzyć szlaki turystyczne. Poruszając się autem można dotrzeć do licznych atrakcji, takich jak Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, tajemnicza Twierdza Kłodzko czy pełen sportowych emocji Ośrodek Narciarski Czarna Góra. Górski klimat w połączeniu z aktywnością fizyczną wzmocni kondycję dziecka i sprawi, że wesoło spędzi czas nawet bez telefonu czy tableta.

Noclegi w górach – w Starej Morawie wykorzystasz bon turystyczny

Aparthotel w Starej Morawie to doskonałe miejsce na wakacje dla całej rodziny. Akceptujemy bony turystyczne, co oznacza, że chętnie przyjmujemy rodziców wraz z ich pociechami, a nawet z czworonożnymi przyjaciółmi. Jeśli więc Wasze maluchy nie chcą rozstawać się z ukochanym pupilem, możecie zabrać go ze sobą. Jesteśmy świetnie przygotowani na przyjęcie małych gości . Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw z hamakiem, uwielbianą przez maluchy huśtawką, trampoliną, wielką piaskownicą oraz uroczym strumyczkiem. W sezonie letnim i zimowym przewidzieliśmy także ciekawe warsztaty edukacyjno-artystyczne. Dla dorosłych natomiast mamy stoły biesiadne oraz miejsce na wieczornego grilla. U nas każdy członek rodziny miło spędzi czas i wypocznie.