Wczasy dla par w górach – letnie atrakcje do zwiedzania we dwoje

2022-03-23

Wczasy w górach to świetna opcja dla każdego, także dla turystów występujących w dwupaku. Te pary, które nie lubią wylegiwać się bezczynnie na plaży i wolą aktywnie spędzić czas, bez wątpienia będą zadowolone z wypadu do Starej Morawy i odwiedzenia okolicznych atrakcji. Duety, które chcą przeżyć romantyczne chwile również się nie zawiodą. Powiat kłodzki pełen jest urokliwych miejscówek, w których można stworzyć piękne wspomnienia i zabrać ze sobą wyjątkowe pamiątkowe fotografie. Jeśli więc zdecydujecie się zawitać w województwie dolnośląskim, podpowiemy wam jak najlepiej latem spędzić czas ze swoją drugą połową.

Urlop dla par w górach – aktywnie

Są tacy ludzie, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu i jak się często okazuje, czasem chodzą oni parami. W Starej Morawie i okolicach bez problemu zaplanujecie urlop dla aktywnej dwójki. Pierwsze kroki skierować możecie do Czarna Góra Resort. To ośrodek narciarski, jednak nie zabraknie w nim atrakcji również na sezon letni. Zachwyceni będą przede wszystkim zapaleni rowerzyści, którzy przejechać się mogą po licznych malowniczych trasach. Co więcej, chętni mogą także spróbować swoich sił na hulajnogach terenowych. To nowość i absolutny hit jeśli chodzi o możliwości oferowane przez Czarna Góra Ski Resort. Dla śmiałków powstały trzy trasy. Które z was się odważy?

Weekend dla par w górach – romantycznie

Romantyczne chwile podczas urlopu w górach gwarantują przepiękne widoki oraz wyjątkowy klimat, jednak są takie miejsca, które szczególnie warto odwiedzić, aby poczuć szybsze bicie serca. Wodospad Wilczki w Międzygórzu jest jedną z takich lokacji. Ten niezwykły rezerwat przyrody nie raz już stanowił scenerię, w której panowie prosili o rękę swoje towarzyszki podróży. Jeśli natomiast chodzi o miejscówkę, w której młodzi mówią sobie sakramentalne „tak”, zajrzyjcie do Sanktuarium Maria Śnieżna, położonym na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok. A gdzie wesele? W aparthotelu w Starej Morawie organizujemy imprezy małe i duże, więc chętnie ugościmy także weselników. Zmieści się u nas do 50 osób.