Długoterminowy Wynajem apartamentu

Idealne miejsce w górach, na odpoczynek, pracę, na pełen relaks. 

Wspaniały widok

Czyste powietrze

Cisza i spokój

Apartament z patio

3000 zł bez dodatkowych opłat.

Prąd, woda, ogrzewanie w cenie.

Wynajem długoterminowy od marca 2024 r. Na minimum rok.

Mozliwość dalszego podnajmu

Obejrzyj galerię

Apartament z patio znajduje się na parterze i stanowi zestawienie dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Prosto z apartamentu dzieci wybiegają na ogród, a rodzice mogą odpocząć przed apartamentem przy stoliku i napić się dobrej kawy. 

Apartament jest ceniony za przestrzeń i komfort, ponieważ stanowi zestawienie dwóch osobnych sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Wszystko znajduje się na jednym poziomie. Okna apartamentu wychodzą zarówno na Suszycę - od strony wschodniej, jak i na Młyńsko - od strony zachodniej. 

Aneks kuchenny jest bogato wyposażony. W szafkach znajdują się kubki, kieliszki, talerze, sztućce, garnki, patelnie i inne drobne AGD, oraz talerzyki i kubki plastikowe Ikea dla dzieci. Podsumowując w aneksie kuchennym znajduje się lodówka, zmywarka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, opiekacz, czajnik i kawiarka.

Stawiamy na komfort, dlatego w łazience jest prysznic, mydło, ręcznik do stóp oraz ręczniki dla każdego gościa, suszarka do włosów i suszarka na pranie.

Do dyspozycji wszystkich gości jest patio ze stolikami i grillem gazowym, miejsce na ognisko oraz bar. 

Apartament pomieści 4 osoby.