Park linowy i minigolf - Kletno

W parku linowym trasy składają się z przeszkód typu kładki, mosty, liny U, zajazdy, tyrolka, skok tarzana i wiele innych. Każdy uczestnik zabawy ma zapewnione: wypożyczenie profesjonalnego sprzętu alpinistycznego, szkolenie instruktażowe, przejście trasy szkoleniowej, opiekę instruktora podczas przechodzenia przez trasy. Niesamowita przygoda i adrenalina w jednym miejscu, każdy powinien się sprawdzić.

Gra w Minigolf składa się z 18 stanowisk o różnym stopniu trudności i urozmaiconych różnymi przeszkodami co sprawia, że gra jest bardziej atrakcyjna. Gra polega na wbiciu piłeczki do każdego z dołków przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. Każdy z uczestników otrzymuje niezbędny sprzęt oraz kartę do notowania wyników – wygrywa uczestnik z najmniejszą ilością punktów. Mini golf to idealna zabawa połączona z rywalizacją dla całej rodziny.

 

Dodatkową atrakcją tego miejsca jest także Łucznictwo. To zabawa dla każdego bez względu na wiek, każdy z uczestników otrzymuje niezbędny sprzęt oraz stanowisko z tarczą. Zastosowanie strzał z gumowymi przyssawkami gwarantuje bezpieczną zabawę.