Karczma i Browar Kamienica

Karczma i Browar Kamienica zafascynuje Cię tradycyjnymi polskimi specjalnościami, które są przygotowywane na bieżąco. Nawet najbardziej wymagający goście są zadowoleni z bufetu sałatkowego. W Karczmie i Browar Kamienica możesz delektować się swojsikimi frytkami i pikantnymi pierogami jak również orzeźwiającym piwem lub aromatyczną herbatą – z przyjemnością personel pomoże w wyborze.

Karczma słynie również z rozmaitych wyrobów cukierniczych a także świeżych naleśników. Z pewnością i ty znajdziesz wśród nich swój ulubiony deser. Personel chętnie zaserwuje również przepyszne śniadanie, brunch, obiad lub kolację w relaksującej atmosferze. Karczma również oferuje bezpłatną sieć Wi-Fi, aby każdy z gości mógł podczas swojego pobytu wygodnie surfować po Internecie.

Dla najmłodszych znajdzie się kącik dla dzieci gdzie Twoje pociechy są we właściwym miejscu – tutaj nie będą się one nudziły. Strefa dla osób palących oferuje doskonałe miejsce do odpoczynku dla każdego miłośnika tytoniu.

Samochód można łatwo zaparkować przed restauracją na bezpłatnych miejscach parkingowych. Szczególnie interesujące dla rodzin z wózkami dziecięcymi lub osób o ograniczonej sprawności ruchowej: restauracja ma dostęp bez barier.

W Karczmie zwierzęta są mile widziane.