Basen Ladek Zdrój WSZUR

Pływalnia Miejska Lądek Zdrój - basen miejski powinien stanowić jeden z najważniejszych punktów do odwiedzenia w tym mieście. Pozwoli on zarówno zaczerpnąć sił przed dalszymi wycieczkami po okolicy, jak i spędzić aktywnie dzień w towarzystwie znajomych lub rodziny. Trzeba bowiem wiedzieć, że basen miejski w Lądku-Zdroju zaprasza wszystkich odwiedzających bez względu na wiek czy doświadczenie w pływactwie. Basen sportowy posiada 4 tory, zaś dla dzieci przewidziano brodzik ze zjeżdżalnią, w którym nawet najmłodsi mogą bezpiecznie pluskać się w wodzie. 

W cenie wstępu na basen zawierają się także niektóre obiekty rekreacyjne, wśród nich najnowszym jest sauna parowa. Poza tym można odwiedzić miejsca takie jak:

masaże wodne – świetnie pobudzają mięśnie,

jacuzzi – idealne na chwilę relaksu,

zabiegi SPA – szczególnie popularne kapsuły SPA i różnorodne masaże,

solarium,

platforma wibrująca Vibra Activ – do modelowania sylwetki,

łóżko relaksacyjne i rolka masująca z podczerwienią – cenione za działanie odchudzające,

bieżnia i rower do ćwiczeń – pozwoli nabrać smukłej sylwetki w tradycyjny sposób,

aqua aerobik – łatwe i niezbyt męczące ćwiczenia w wodzie, które świetnie rozwijają mięśnie.

Pływanie może być nie tylko świetną rozrywką dla całej rodzinny, ale też stanowić ważną prozdrowotną praktykę. U dzieci rozwija kondycję i koordynację, zaś seniorzy docenią kojący dla obolałych mięśni wpływ wody. Basen kryty w Lądku-Zdroju oferuje zarówno standardowe tory pływackie, jak i różnorodne propozycje rekreacyjne i rehabilitacyjne.